Archiv článků

Čajovna na akci - firemní večírek

A tento pátek s čajovnou na firemní večírek firmy NOHEL GARDEN, alá "HIPPIES PARTY". Chtěli byste čajovnu na akci, firemní večírek, svatbu, nebo cokoliv jiného? Neváhejte nás kontaktovat - cajovnaupekla@gmail.com. Děkujeme za pozvání a za projevenou důvěru!          
Celý článek

Japonské odpoledne - ASPEKTA autosalon

Dnes máme tu čest se zúčastnit s naší čajovnou - čajovým cateringem "JAPONSKÉHO ODPOLEDNE"  v autosalonu ASPEKTA v Plzni. Moc se těšíme.  Děkujeme za důvěru a za pozvání!        
Celý článek

Na svátého Václava OTEVŘENO

Vážení a milí hosté naší čajovny,  přijďte oslavit sv. Václava k nám do čajovny.  OTEVŘENO jako každý den: 13:13 - 22:22.   Těšíme se na Vaši návštěvu     . 
Celý článek

Čerstvé, letošní čaje skladem!

Vážení hosté naší čajovny,  konečně dorazily zásoby čerstvých, letošních čajů a je to více než krásná a voňavá záležitost.  Můžete ochutnat jak čerstvé ZELENÉ JAPONSKÉ, tak třeba z ČÍNY ZELENÉ, JASMÍNOVÉ, ČERVENÉ a mnohé další... Kdo by měl chuť na Indii, tak si může vybrat z DARJEELINGU...
Celý článek

Středa 1.9.2021 OTEVŘENO již od 09:09 ráno!

Vážení a milí hosté naší čajovny.Připravili jsme si pro Vás malé překvapení. 1.9.2021 otevíráme čajovnu jiz od 09:09, ať si ten první zářijový den pořádně užijeme :-)Budeme se těšit na Vaši návštěvu.
Celý článek

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Čajovna u Pekla

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - NE: 13:13 - 22:22

Sady Pětatřicátníků 29, Plzeň 30100

IČP: 1008776068
+420605189518
Čajovník na telefonu v rámci otevírací doby, rezervé možné telefonicky a nebo přes facebook, e-mail, formulář na těchto stránkách.

cajovnaupekla@gmail.com
Vytvořeno službou Webnode