O čajovně ...

NOVĚ NABÍZÍME MOŽNOST POSLAT ZBOŽÍ POŠTOU

Podmínky:
  • minimální objednávka 500 Kč plus poštovné a balné
  • platba předem na účet čajovny
  • podrobnější info a objednávka přes email: cajovnaupekla@gmail.com

Čajovna u Pekla vznikla v březnu 2013 na místě bývalé Nebeské čajovny. Od té doby ušla pořádný kus cesty. Venkovní i vnitřní prostory jsou nově zrekonstruované do moderní čajové podoby a přizpůsobené přímo námi, proto můžete čekat pohodlí a báječnou, čajem nasáklou atmosféru.

 

Projdete - li domovním průchodem, vstoupíte k nám na dvůr s čajovou zahrádkou, kde zapomenete na uspěchanou ulici a shon města, oddechnete si u ticha a to i přesto, že jsme blízko rušného plzeňského centra.

Samotná čajová chýše je slunná, prosvětlená, ale přitom útulná a poskytující soukromí. K dispozici jsou dvě místnosti. V přední je posezení v křesílkách, v zadní pak příjemná unikátní zvedací pódia a stolečky s křesílky, tudíž místnost vhodná i pro pořádání menších koncertů, přednášek a jiných akcí. Jakmile počasí dovolí, otevíráme pro Vás venkovní čajovou zahrádku.

 

V nabídce čajové naleznete čaje i nečaje ze všech koutů světa (cca 60 - 70 druhů) - Japonsko, Čína, Indie, Formosa a mnohé další země. Kvalita a čerstvost čajů je u nás samozřejmostí. Věříme na kvalitu, ne na kvantitu. Proto držíme v čajovně malé zásoby čajů (max. do 1kg) , které pravidelně (cca jedenkrát za měsíc) doplňujeme a tím jsme schopni je udržet v patřičné kvalitě a čerstvosti!  Nemáte - li chuť přímo na čaje / nečaje, oceníte domácí studené drinky, banánový šejk, domácí zázvorou limonádu či několik druhů a příchutí džusů. 

Chcete - li si čajík odnést s sebou, či někomu udělat radost, pořídit dárek, můžete si všechny uvedené v nabídníku koupit s sebou.

Pokud jste příznivci dýmání vodních dýmek, překvapí Vás široká nabídka cca 4 - 6 značek bezmála 30 příchutí. Vše pečlivě, s radostí a s citem připravováno vtáhne do atmosféry blízkého východu.

Kromě toho, pokud Vám  vyhládne, mužete si vybrat z nabídky chutných jídel, pro čajovnu typických i méně typických. Pity (arabský chléb) na několikero způsobů, kuskus na slaný i sladký způsob a také toasty. Vše s chutí dělané a plněné až po okraj. Jídla Vám navíc rádi zabalíme s sebou, případně si jídlo můžete objednat telefonicky a následně si pro něj se svojí nádobou dojít.

Pro mlsaly máme širokou nabídku výborných pochutin od různých druhů oříšků až po kandované a sušené ovoce.

Samozřejmostí je pak prodej kvalitního čajového příslušenství, od konviček všemožných tvarů, velikostí a materiálů (yixing, porcelán, keramika), přes šálky, hrnečky, dózy, čajová moře, kalabasy, bombilly po takové jako je čajový teploměr, termoska a mnoho dalších. Na vyznavače vodních dýmek myslíme samozřejmě také, najdete tu snad vše potřebné pro komfortní kouření šíšy. Tabáky, několik druhů a velikostí vodních dýmek, kuličky, těsnění, šlauchy, vázy, uhlíky, kartáče, kleštičky, redukce, difuzory a mnoho jiných.

Náš personál je zkušený nejen v čajovém umění, kterému se věnuje již tolik let, že prsty na dvou rukách nestačí, ale i v komunikaci, proto se nebojte zeptat, pokud něčemu nerozumíte, něco Vás zajímá, nebo jste v čajovně poprvé a nevíte, co si objednat.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S úctou kolektiv čajovníků pod vedením V & J.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Čajovna u Pekla

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Pá: 10:10 - 22:22
So - Ne, Svátky: 13:13 - 22:22

Sady Pětatřicátníků 29, Plzeň 30100

IČP: 1008776068
+420605189518
Čajovník na telefonu v rámci otevírací doby, rezervé možné telefonicky a nebo přes facebook, e-mail, formulář na těchto stránkách.

cajovnaupekla@gmail.com
Vytvořeno službou Webnode