Vítáme Vás v Čajovně u Pekla!

Aktuality

8. května OTEVŘENO

Svátek nesvátek, 8.5.2023 máme OTEVŘENO jako každý den, 13:13 - 22:22. Těšíme se na Vaši návštěvu.    
Celý článek

1. května otevřeno

Vážení hosté, na prvního máje jsme tu pro Vás jako každý jiný den a to od 13:13-22:22. Těšíme se na Vás.
Celý článek

Přes VELIKOCE OTEVŘENO!

Vážení a milí hosté,  přes VELIKONOCE má naše čajovna pro Vás otevřeno každý den  od 13:13 do 22:22. Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám všem hezké Velikonoce!    
Celý článek

Další letošní čaje skladem!

Vážení a milí hosté naší čajovny.  Jaro je naspadnutí a důkazem budiž další čerstvé, letošní čaje v nabídce.  ZELENÉ: WU LIANG SHAN MAO JIAN YE SHENG - 8. února 2023, Čína ZAO CHUN - 15....
Celý článek

ČAJOVÁ OSLAVA - OTEVŘENO 13:13 - 20:00

Přátelé, kamarádi, naší štamgastí, milí hosté a návštěvníci, kolegové současní i z časů minulých, obchodní parneři a vůbec všicí... 29. března tomu bude 10 roků, kdy Čajovna u Pekla otevřela své...
Celý článek

... pohodlně se uvelebte a porozhlédněte. Vychutnejte si klid a příjemnou atmosféru. Nespěchejte, protože potěcha smyslů je příliš vážná věc na to, aby se zlehčovala...

Příjemné místo pro čajové posezení

Čajovna u Pekla Vás přivítá v jedinečném prostředí centra Plzně, kde na každého dýchne omamná atmosféra východních dálek prodchnutá exotickými vůněmi a tradiční hudbou. Cesta čajovny vede hlavně a především ke kvalitě a čerstvosti čaje, doplněné vybranými vodními dýmkami a něčím dobrým k zakousnutí. Můžete se u nás posadit (poležet) na pódiích, či si vychutnat pohodlná křesílka a gauče, v zimě se ohřát u krbu, za teplých dní pak využít příjemnou čajovou zahrádku, která krásně dokresluje naši Cha Dao - Cestu čaje, cestu čajovny.

Obchůdek s čajem, čajovým příslušenstvím, vodními dýmkami a dalšími drobnostmi

Kromě nevšedního posezení si u nás můžete vybrat ze široké nabídky sypaných čajů a dárkových čajových balení a aby bylo z čeho čaje píti, nabízíme všelijaké čajové příslušenství, konvičky, šálky, zhongy, čajová moře, dózy a mnohé další, co jen čajomilec může postrádat a přát si. Příznivce vodních dýmek mile překvapí veškeré potřebné instrumenty pro šíšy, ať už celé komplety, či jednotlivé části a doplňky. Kromě dalšího patří k našemu sortimentu vonné tyčinky, pochutiny, orientální oblečky a jistě Vás potěší i nabídka ručně vyráběných pěkností, náušnic a dalších originálních výrobků.

Kulturní místo a čas na zábavu

Každý měsíc se snažíme Vám nabídnou několik akcí. Pořádáme hudební koncerty, výstavy fotografií a obrazů, promítání filmů, přednášky, čtení na přání, výtvarné a pracovní dílny, besedy a jiné rozličné akce. V naší čajovně Vás také přivítá útulný koutek plný knih, společenských her a další zábavy, která je vám neustále volně k dispozici.

 

Všelijaká zvířena je u nás vítána a samozřejmostí je WIFI FREE, elektrický proud ze zásuvek umístěných po celé čajovně, voda k čaji zadarmo, zkušená a usměvavá obsluha a mnohé další maličkosti.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Čajovna u Pekla

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Pá: 10:10 - 22:22
So - Ne, Svátky: 13:13 - 22:22

Sady Pětatřicátníků 29, Plzeň 30100

IČP: 1008776068
+420605189518
Čajovník na telefonu v rámci otevírací doby, rezervé možné telefonicky a nebo přes facebook, e-mail, formulář na těchto stránkách.

cajovnaupekla@gmail.com
Vytvořeno službou Webnode